Edit

Payment Support

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

STRATEJİK YÖNETİM

Amacım liderlerin daha iyi bir yönetim performansı sergilemeleri için stratejik yönetim metotlarını bir yönetim aracı olarak kullanmalarını sağlamak.  İşletmeyi, sektörü, rakipleri, yönetim beklentilerini ve işletme kültürünü anlayarak işe başlıyorum. Daha sonra yönetim ekipleriyle kısa, orta ve uzun vadeli stratejik hedefleri belirliyor ve bunu bir plan haline getirerek uygulanmasına destek oluyorum. Bunları da danışmanlık, eğitim, workshoplar (çalıştaylar) aracılığıyla yapıyorum.

Üç farklı modelde sizlere destek olabiliyorum.

 

1- Stratejik Planlama Danışmanlığı

Fayda sağlayabilmem için işletmenin faaliyet gösterdiği sektörü, organizasyonun dinamiklerini, işletme çalışanlarını, işletme liderlerini ve yönetim beklentilerini anlamam gerekiyor. Bu da belirli zaman dilimlerinde işletmede fiziksel olarak bulunmamı gerektiriyor. Ayrıca, İstanbul dışı şirketler başta olmak üzere bu desteği kimi zaman da uzaktan (online) şeklinde de çeşitlendirilebiliyorum.

Danışmanlık Kapsamı İçin Tıklayın:

 

2- Yeni Yatırım ve İş Modelleri (Start-up’lar) İçin Strateji Belirleme

Bir şirketin yeni bir yatırımı veya fikri olan girişimcilere iş fikrinin başarılı olması için stratejiler belirlenmesine destek oluyorum. Bunu stratejik yol haritası, iş model modeli tasarımı ve stratejik planlama metotları gibi teknikler kullanarak yapıyorum. Talebe bağlı olarak iş fikrinin hayata geçmesinden sonra da işin büyütülmesi sürecinde girişimcilerin yanında oluyorum.

 

3- Stratejik Yönetim Eğitimi

Stratejik yönetim metodolojilerini eğitim ve çalıştaylar aracılığı ile de aktarabiliyorum. Bunu şirket içerisinde, şirket dışındaki eğitim ortamlarında (otel, seminer salonu vb.) veya uzaktan eğitim (online) yöntemleri kullanarak yapıyorum..

Eğitimlerde yetişkin eğitimi yaklaşımları ışığında teorik çerçeveye, metotların anlatılmasına, örnek uygulamalara yer verilmesine ve eğimin mümkün olduğunca eğlenceli olmasına özen gösteriyorum.

Eğitim Kapsamı için Tıklayınız: