KURUMSAL GELİŞİM

 

 

1- Kurumsal Yönetime Geçiş Danışmanlığı

Aile veya ortaklı işletmelerinin kurumsal yönetime geçiş adımları atmaları sürecinde onların yanında oluyorum.

Aslında yaptığım şey, işletmenin veya ortakların ihtiyaç ve beklentileri ışığında kurumsal bir firmanın yönetim yapısına benzer yönetim, organizasyon ve sistemsel yapıların kurulmasına yönelik stratejik yönlendirmeler yapıyorum.

Uzmanı olmadığım alanlarlarda da iş sonuçlarına referans olabilececeğim iş ortaklarıma yönlendirmeler yapıyorum.

Ayrıca, İstanbul dışı şirketler başta olmak üzere bu desteği uzaktan (online) modeller şeklinde de çeşitlendirilebiliyorum.

Danışmanlık Kapsamı İçin Tıklayın:

2- Değişim Yönetimi Danışmanlığı

Dünyadaki değişimlere bağlı olarak işletmelerde iş modellerinde, iş yapma şekillerinde, sistem veya organizasyonlarında değişimler yapmak zorunda olabiliyor. Bu kimi zaman organizasyon yapısının dönüşümü, kimi zaman kültürün dönüşümü kimi zamanda dijital veya teknolojik dönüşüm olarak karşımıza çıkıyor.

Ben de bu süreçte yönetimin karar destek süreçlerinde görev alarak yol haritası belirlenmesi ve yapılması gerekenlerle ilgili yol gösterici çalışmalar yapıyorum. Uzmanı olmadığım alanlarlarda da iş sonuçlarına referans olabilececeğim iş ortaklarıma yönlendirmeler yapıyorum.

Ayrıca, İstanbul dışı şirketler başta olmak üzere bu desteği uzaktan (online) modeller şeklinde de çeşitlendirilebiliyorum.

Danışmanlık Kapsamı İçin Tıklayın…